Kuchyně

Každá kuchyňská linka vyžaduje vždy individuální přístup, použití kvalitních materiálů a komponentů.

Kuchyně se skládá z několika částí:

Horní díly jsou zavěšeny na montážní ocelové liště pomocí upevňovacích úchytů, které jsou nastavitelné a tím lze dosáhnout přesné roviny. Otevírání dvířek je možno řešit klasicky panty s tlumením, výklopnými písty nebo systémem Aventos s plynulým dovřením. Provedení dvířek může být plné (profilované nebo hladké), s hliníkovým rámečkem, prosklené.

Prostor mezi horní a spodní částí kuchyně je možné řešit zádovým obkladem, který je v dekoru pracovní desky. Na tento obklad lze namontovat další kuchyňské doplňky ( držáky,háčky…). V prostoru pod skřínkami montujeme osvětlení pracovní plochy ( dle výběru zákazníka). 

Spodní díly kuchyně stojí na nožičkách, které lze výškově nastavit. Soklový díl zakryje prostor pod skříňkami a je snadno odnímatelný. Pro šuplíky používáme systémy firem Hettich, Blum, který zaručuje lehký chod a plynulé dovření ( v nabídce máme také plastové příborníky pro přehledné roztřídění příborů atd. ) . Tyto systémy jsou určeny pro vysoké zatížení. V nabídce také máme drátěný systém, který lze použít do méně přístupných prostor kuchyně, ale také jako skladovací řešení ( potravinové skříně…) ,ale i barové podpěry, multifunkční sloupy…

Pracovní deska je nejvice namáhaným místem, proto jejímu výběru je nutno věnovat dostatek pozornosti. Dodáváme desky sily 28, 38 mm od firem Egeer, Kaindl, Kronospan,.

Dřezy a baterie dodáváme od výrobců Franke, Blanco, Teka.